- POULTRY – CHICKENS – BUCKEYE / HEN
- 1st – Andrew Costel, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – DELAWARE / COCK
- 1st – Damian X Stiffey, Northern Cambri, PA
- POULTRY – CHICKENS – DELAWARE / HEN
- 1st – Damian X Stiffey, Northern Cambri, PA
- 2nd – Damian X Stiffey, Northern Cambri, PA
- 3rd – Damian X Stiffey, Northern Cambri, PA
- 2nd – Damian X Stiffey, Northern Cambri, PA
- POULTRY – CHICKENS – JAVA / HEN
- 1st – Sierra Steck, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – JAVA / PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – CHICKENS – JERSEY GIANT / Other / PULLET
- 1st – Nathaniel Weber, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – NEW HAMPSHIRE / COCK
- 1st – Amelia Brown, Karns City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – CHICKENS – NEW HAMPSHIRE / HEN
- 1st – Amelia Brown, Karns City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – CHICKENS – PLYMOUTH ROCK / Barred/ COCK
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – CHICKENS – PLYMOUTH ROCK / Barred / HEN
- 1st – Emily Hoffmann, Connoquenessing, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- 3rd – Amelia Brown, Karns City, PA
- 4th – Alyssa Dreucci, Connoquenessing, PA
- 5th – Gary Costel, Butler, PA
- 6th – Gary Costel, Butler, PA
- 9th – Andrew Costel, Butler, PA
- 10th – Andrew Costel, Butler, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – CHICKENS – PLYMOUTH ROCK / Barred /PULLET
- 1st – Lasey Rodgers, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – PLYMOUTH ROCK/Partridge/PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – CHICKENS – PLYMOUTH ROCK / Other / HEN
- 1st – Emily Hoffmann, Connoquenessing, PA
- POULTRY – CHICKENS – RHODE ISLAND RED/SnglCmb/COCK
- 1st – Susan Rodgers, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – RHODE ISLAND RED/SnglCmb/HEN
- 1st – Susan Rodgers, Butler, PA
- 2nd – Gary Costel, Butler, PA
- 3rd – Andrew Costel, Butler, PA
- 4th – Andrew Costel, Butler, PA
- 2nd – Gary Costel, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – WYANDOTTE / Gold Lace / PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – CHICKENS – WYANDOTTE / SilverLace / HEN
- 1st – Amelia Brown, Karns City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- 3rd – Brendan Steck, Butler, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – CHICKENS – WYANDOTTE / SilverLace /PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Lasey Rodgers, Butler, PA
- 3rd – Keith Stivason, Cabot, PA
- 4th – Nathaniel Weber, Butler, PA
- 2nd – Lasey Rodgers, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – WYANDOTTE / Any other / PULLET
- 1st – Nicholas Weber, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – BRAHMA / Buff / PULLET
- 1st – Nicholas Weber, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – BRAHMA / Dark / PULLET
- 1st – Nicholas Weber, Butler, PA
- 2nd – Nicholas Weber, Butler, PA
- 2nd – Nicholas Weber, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – BRAHMA / Light / PULLET
- 1st – Jonathan Harmon, Evans City, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- 3rd – Keith Stivason, Cabot, PA
- 4th – Jonathan Harmon, Evans City, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – CHICKENS – AUSTRALORP BLACK / HEN
- 1st – Susan Rodgers, Butler, PA
- 2nd – Gary Costel, Butler, PA
- 2nd – Gary Costel, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – ORPINGTON / Buff / COCK
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – CHICKENS – ORPINGTON / Buff / HEN
- 1st – Andrew Costel, Butler, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- 3rd – Gary Costel, Butler, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – CHICKENS – SUSSEX / Speckled / HEN
- 1st – Emily Hoffmann, Connoquenessing, PA
- 2nd – Jonathan Harmon, Evans City, PA
- 3rd – Abigail Leslie, Renfrew, PA
- 2nd – Jonathan Harmon, Evans City, PA
- POULTRY – CHICKENS – ANCONA / Single Comb / HEN
- 1st – Amelia Brown, Karns City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – CHICKENS – LEGHORN / SC Lt Br. / HEN
- 1st – Jonathan Harmon, Evans City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- 3rd – Jonathan Harmon, Evans City, PA
- 2nd – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – CHICKENS – LEGHORN / SC Lt Br. / PULLET
- 1st – Jonathan Harmon, Evans City, PA
- POULTRY – CHICKENS – LEGHORN / SC White / HEN
- 1st – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – CHICKENS – SICILIAN BUTTERCUP / PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – CHICKENS – BARNEVELDERS / HEN
- 1st – Brendan Steck, Butler, PA
- 2nd – Sierra Steck, Butler, PA
- 2nd – Sierra Steck, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – MARANS / Black Copper / PULLET
- 1st – Nicholas Weber, Butler, PA
- POULTRY – CHICKENS – SUMATRA / Black / HEN
- 1st – Jonathan Harmon, Evans City, PA
- POULTRY – CHICKENS – AMERAUCANA / Other / HEN
- 1st – Abigail Leslie, Renfrew, PA
- POULTRY – CHICKENS – NAKED NECK / HEN
- 1st – Sebastian Fleming, Butler, PA
- POULTRY – BANTAMS – SEABRIGHT / Golden / HEN
- 1st – Amelia Brown, Karns City, PA
- POULTRY – BANTAMS – AMERAUCANA / Other / PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – BANTAMS – COCHIN / Black / HEN
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – BANTAMS – COCHIN / BrownRed / PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – BANTAMS – COCHIN / White / PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – BANTAMS – FRIZZLE / FeatherLeg / PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – BANTAMS – SILKIE / BeardedBuff/COCKEREL
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – BANTAMS – SILKIE / BeardedBuff / PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- 2nd – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – BANTAMS – SILKIE / BeardedWhite / COCK
- 1st – Lasey Rodgers, Butler, PA
- POULTRY – BANTAMS – SILKIE / BeardedWhite /PULLET
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – TURKEYS – WHITE HOLLAND / Young TOM
- 1st – Tara Henry, Kennerdell, PA
- POULTRY – DUCKS – MAGPIE/Black&White/Young DRAKE
- 1st – Sebastian Fleming, Butler, PA
- POULTRY – DUCKS – PEKING / Young DUCK
- 1st – Linda Cranmer, Butler, PA
- 2nd – Linda Cranmer, Butler, PA
- 3rd – Nicholas Vincent, Butler, PA
- 4th – Nicholas Vincent, Butler, PA
- 2nd – Linda Cranmer, Butler, PA
- POULTRY – EGGS – WHITE / Dozen
- 1st – Rosemary Heitzer, East Butler, PA
- 2nd – Susan Osche, Cabot, PA
- 2nd – Susan Osche, Cabot, PA
- POULTRY – EGGS – BROWN / Dozen
- 1st – Heather Perry, Butler, PA
- 2nd – Susan Osche, Cabot, PA
- 3rd – Sarah Fedor, Harrisville, PA
- 2nd – Susan Osche, Cabot, PA
- POULTRY – EGGS – ANY OTHER COLOR / Dozen
- 1st – Gary Costel, Butler, PA
- 2nd – Susan Osche, Cabot, PA
- 3rd – Michelle Henry-Reed, Butler, PA
- 2nd – Susan Osche, Cabot, PA
- POULTRY – EGGS – ANY VARIETY / Dozen / Basket
- 1st – Susan Osche, Cabot, PA
- 2nd – Linda Frazier, Slippery Rock, PA
- 3rd – Mindy Stoops, West Sunbury, PA
- 2nd – Linda Frazier, Slippery Rock, PA
- POULTRY – EGGS – ANY COLOR / Dozen / Youth Exh.
- 1st – Maverick Geibel, Fenelton, PA
- 2nd – Colt Teets, Slippery Rock, PA
- 3rd – Jeb Kellar, Butler, PA
- 2nd – Colt Teets, Slippery Rock, PA
- POULTRY – CHAMPIONS – CHAMPION CHICKEN
- 1st – Emily Hoffmann, Connoquenessing, PA
- POULTRY – CHAMPIONS – RESERVE CHAMPION CHICKEN
- 1st – Emily Hoffmann, Connoquenessing, PA
- POULTRY – CHAMPIONS – CHAMPION BANTAM
- 1st – Lasey Rodgers, Butler, PA
- POULTRY – CHAMPIONS – RESERVE CHAMPION BANTAM
- 1st – Keith Stivason, Cabot, PA
- POULTRY – CHAMPIONS – CHAMPION TURKEY
- 1st – Tara Henry, Kennerdell, PA