- JUNIOR SWINE – MASTER SHOWMAN – MASTER SHOWMAN/16-21-YEAR-OLDS
- 1st – JACOB KENNEDY, Valencia, PA
- 2nd – REBECCA FRAZIER, Butler, PA
- 3rd – COURTNIE ROBERTS, Clarks Mills, PA
- 4th – ALYSSA M DIPIPPA, Renfrew, PA
- 5th – ROBIN PETERS, Connoquenessing, PA
- 6th – ALYSIS CHRISTY, Callery, PA
- 6th – JULIANNA DIPIPPA, Renfrew, PA
- 6th – AARON DRAKE, Slippery Rock, PA
- 6th – ZACHARY FREUND, Renfrew, PA
- 6th – HANNAH A GOVAN, Valencia, PA
- 6th – MAKAYLA KING, Karns City, PA
- 6th – SARA LANG, Harrisville, PA
- 6th – CODI MISERA, Butler, PA
- 6th – BARBARA RUGH, Butler, PA
- 6th – KATELEN SHULER, Fenelton, PA
- 6th – CAMERON SUORSA, Slippery Rock, PA
- JUNIOR SWINE – MASTER SHOWMAN – MASTER SHOWMAN/14-15-YEAR-OLDS
- 1st – MADALYN FRY, Butler, PA
- 2nd – TAYLOR KENNEDY, Valencia, PA
- 3rd – KAYLEY BAKER, Butler, PA
- 4th – CHARLENE ROSENBERGER, Kittanning, PA
- 5th – BEN DRAKE, Slippery Rock, PA
- 6th – AUSTIN BAKER, Butler, PA
- 6th – AMELIA BROWN, Karns City, PA
- JUNIOR SWINE – MASTER SHOWMAN – MASTER SHOWMAN/12-13-YEAR-OLDS
- 1st – KAIDEN ROBERTS, Clarks Mills, PA
- 2nd – SCOTT SNYDER, Titusville, PA
- 3rd – ELANA M DIPIPPA, Renfrew, PA
- 4th – BROOKLYN PETERS, Connoquenessing, PA
- 5th – HAILIE MITCHELL, Evans City, PA
- 6th – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- 6th – JOSHUA FRY, Butler, PA
- 6th – RILEY RODGERS, Butler, PA
- 6th – SABRINA SUTEJ, Saxonburg, PA
- 6th – HANNAH TITLEY, Karns City, PA
- JUNIOR SWINE – MASTER SHOWMAN – MASTER SHOWMAN/10-11-YEAR-OLDS
- 1st – KYLEE PETERSON, Butler, PA
- 2nd – JAY ALLEN, Saxonburg, PA
- 3rd – RYLEIGH HENRY, Kennerdell, PA
- 4th – MAGGIE BOWSER, Slippery Rock, PA
- 5th – CHRISTOPHER SHULER, Fenelton, PA
- 6th – RACHEL BEACOM, Tarentum, PA
- 6th – OLIVIA BLATT, Butler, PA
- 6th – EMMA BOWSER, Slippery Rock, PA
- 6th – KATELYN KERR, Harmony, PA
- 6th – BAILEE MAGILL, Butler, PA
- 6th – DAVID SCHULTHEIS, Karns City, PA
- 6th – WALKER SCHWALM, Butler, PA
- 6th – CHASE SHULER, Fenelton, PA
- JUNIOR SWINE – MASTER SHOWMAN – MASTER SHOWMAN / 8-9-YEAR-OLDS
- 1st – LUKE FRAZIER, Butler, PA
- 2nd – BEN ALLEN, Saxonburg, PA
- 3rd – ADDYSON BLATT, Butler, PA
- 4th – WILLIAM SCHWALM, Butler, PA
- 5th – MAGGIE SCHWALM, Butler, PA
- 6th – RYLEE COLTERYAHN, Prospect, PA
- 6th – MELISSA DRAKE, Slippery Rock, PA
- 6th – LASEY RODGERS, Butler, PA
- 6th – MORGAN TEETS, Slippery Rock, PA