- RABBITS – RABBIT BREEDS – AMER FUZZY LOP Broken/Sr. DOE
- 1st – DYLAN EYTH, Butler, PA
- 2nd – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- 3rd – DYLAN EYTH, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – AMER FUZZY LOP Broken/Jr. BUCK
- 1st – HANNAH ROTT, Harrisville, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – AMER FUZZY LOP Solid /Sr. BUCK
- 1st – DYLAN EYTH, Butler, PA
- 2nd – DYLAN EYTH, Butler, PA
- 3rd – DYLAN EYTH, Butler, PA
- 4th – ALAINA FRANCHI, Gibsonia, PA
- 5th – ALAINA FRANCHI, Gibsonia, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – BELGIAN HARE / Sr. BUCK
- 1st – RACHEL MCGINLEY, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CALIFORNIAN / Sr. BUCK
- 1st – NICHOLAS BLACK, Butler, PA
- 2nd – OLIVIA BLATT, Butler, PA
- 3rd – RILEY RODGERS, Butler, PA
- 4th – ANDY HASYCHAK, Saegertown, PA
- 5th – ELIZABETH WILLIAMSON, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CALIFORNIAN / Sr. DOE
- 1st – ELIZABETH WILLIAMSON, Chicora, PA
- 2nd – RILEY RODGERS, Butler, PA
- 3rd – AYDEN BLATT, Butler, PA
- 4th – RILEY RODGERS, Butler, PA
- 5th – OLIVIA BLATT, Butler, PA
- 6th – NICHOLAS BLACK, Butler, PA
- 7th – AYDEN BLATT, Butler, PA
- 8th – OLIVIA BLATT, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CALIFORNIAN / Jr. BUCK
- 1st – RYAN BRANDON, Prospect, PA
- 2nd – NATHANIEL WEBER, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CALIFORNIAN / Jr. DOE
- 1st – NICHOLAS WEBER, Butler, PA
- 2nd – EMMALINE BLATT, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CHINCHILLA AMERICAN / Sr. DOE
- 1st – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CINNAMON / Jr. BUCK
- 1st – RUSSEL KELLEY, Evans City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CINNAMON / Jr. DOE
- 1st – RUSSEL KELLEY, Evans City, PA
- 2nd – RUSSEL KELLEY, Evans City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CREME d’ARGENT / Sr. BUCK
- 1st – RACHEL MCGINLEY, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – CREME d’ARGENT / Sr. DOE
- 1st – RACHEL MCGINLEY, Butler, PA
- 2nd – RACHEL MCGINLEY, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – DUTCH Black / Sr. DOE
- 1st – COLTON PERRY, Butler, PA
- 2nd – COLTON PERRY, Butler, PA
- 3rd – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – DUTCH Blue / Sr. BUCK
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 2nd – WYATT PERRY, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – DUTCH Blue / Jr. DOE
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – DUTCH Chocolate / Sr. BUCK
- 1st – ANDREW COSTEL, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – DUTCH Steel / Sr. BUCK
- 1st – ANDREW COSTEL, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – DWARF HOTOT Black / Sr BUCK
- 1st – JANE TITLEY, Butler, PA
- 2nd – RACHEL MCGINLEY, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – DWARF HOTOT Black / Sr DOE
- 1st – RACHEL MCGINLEY, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Black / Sr BUCK
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 2nd – ALYSSA EYTH, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Black / Jr. BUCK
- 1st – CHASE BLACK, Prospect, PA
- 2nd – JENNA KUNST, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Blue / Sr BUCK
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 2nd – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Chocolate/Sr BUCK
- 1st – MEGAN BOOZEL, West Sunbury, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Chocolate /Sr DOE
- 1st – KIM BERRY, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Chocolate /Jr DOE
- 1st – JENNA KUNST, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Gold / Sr BUCK
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Gold / Sr DOE
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 2nd – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – ENGLISH SPOT Gray / Sr BUCK
- 1st – KIM BERRY, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLEMISH GIANT Fawn / Sr BUCK
- 1st – SHIRLANN HARMON, Evans City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLEMISH GIANT Fawn / Jr DOE
- 1st – PAUL LEASURE, Slippery Rock, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLEMISH GIANT Sandy / Sr BUCK
- 1st – SHIRLANN HARMON, Evans City, PA
- 2nd – SHIRLANN HARMON, Evans City, PA
- 3rd – GERALD VAEREWYCK, Tarentum, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLEMISH GIANT Sandy / Sr DOE
- 1st – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- 2nd – JONATHAN HARMON, Evans City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLEMISH GIANT Sandy / Int BUCK
- 1st – KIM BERRY, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLEMISH GIANT Sandy / Jr BUCK
- 1st – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLEMISH GIANT Sandy / Jr DOE
- 1st – MATTHEW MILLER, Harmony, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLEMISH GIANT Steel / Int BUCK
- 1st – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – FLORIDA WHITE / Sr BUCK
- 1st – ROBERT VAEREWYCK, Tarentum, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HARLEQUIN Japanese Bl /Sr BUCK
- 1st – ALYSSA EYTH, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HARLEQUIN Japanese Bl /Sr. DOE
- 1st – ALYSSA EYTH, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HARLEQUIN Japanese Bl /Jr BUCK
- 1st – ALYSSA EYTH, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HARLEQUIN Japanese Bl /Jr. DOE
- 1st – ALYSSA EYTH, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Black / Sr BUCK
- 1st – TINA LETCHER, Butler, PA
- 2nd – THOMAS J HASYCHAK, Saegertown, PA
- 3rd – THOMAS J HASYCHAK, Saegertown, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Black / Sr DOE
- 1st – BRIANNA LETCHER, Butler, PA
- 2nd – THOMAS J HASYCHAK, Saegertown, PA
- 3rd – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- 4th – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Broken / Sr BUCK
- 1st – BRIANNA LETCHER, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Broken / Sr DOE
- 1st – NEVAEH KELLEY, Evans City, PA
- 2nd – THOMAS J HASYCHAK, Saegertown, PA
- 3rd – LUANN HASYCHAK, Saegertown, PA
- 4th – BOBBI RANKIN, Renfrew, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Broken / Jr. BUCK
- 1st – KATHY KUMMER, Renfrew, PA
- 2nd – KATHY KUMMER, Renfrew, PA
- 3rd – LUANN HASYCHAK, Saegertown, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Broken / Jr. DOE
- 1st – THOMAS J HASYCHAK, Saegertown, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Chocolate / Sr BUCK
- 1st – NEVAEH KELLEY, Evans City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Chocolate / Sr DOE
- 1st – BRIANNA LETCHER, Butler, PA
- 2nd – BRIANNA LETCHER, Butler, PA
- 3rd – BRIANNA LETCHER, Butler, PA
- 4th – BRIANNA LETCHER, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – HAVANA Chocolate / Jr DOE
- 1st – LUANN HASYCHAK, Saegertown, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – JERSEY WOOLY Broken / Sr. BUCK
- 1st – RILEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LIONHEAD Tortoise / Sr. BUCK
- 1st – RACHEL MCGINLEY, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LIONHEAD Tortoise / Sr. DOE
- 1st – HANNAH ROTT, Harrisville, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP FRENCH Brkn / Jr. BUCK
- 1st – GRACE COOK, Harrisville, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP FRENCH Brkn / Jr. DOE
- 1st – GRACE COOK, Harrisville, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP FRENCH Solid / Sr. BUCK
- 1st – RILEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP FRENCH Solid / Sr. DOE
- 1st – RILEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP FRENCH Solid / Jr. BUCK
- 1st – GRACE COOK, Harrisville, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP FRENCH Solid / Jr. DOE
- 1st – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 2nd – ANGELA KELLEY, Evans City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP HOLLAND Brkn / Sr. BUCK
- 1st – BELLE MILLER, Slippery Rock, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP HOLLAND Brkn / Sr. DOE
- 1st – PATRICIA SOOSE, Butler, PA
- 2nd – SHIRLANN HARMON, Evans City, PA
- 3rd – TESSA FRANCHI, Gibsonia, PA
- 4th – CHEYENNE HENRY, Butler, PA
- 5th – LASEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP HOLLAND Solid / Sr. BUCK
- 1st – KAYLA BREMILLER, West Sunbury, PA
- 2nd – KAYLA TUZIKOW, Butler, PA
- 3rd – JONATHAN HARMON, Evans City, PA
- 4th – ADDISON TUZIKOW, Butler, PA
- 5th – CHEYENNE HENRY, Butler, PA
- 6th – R.J. HENRY, Butler, PA
- 7th – HANNAH TITLEY, Karns City, PA
- 8th – SHIRLANN HARMON, Evans City, PA
- 9th – KAYLA TUZIKOW, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP HOLLAND Solid / Sr. DOE
- 1st – JULIA BUKOWSKI, Allison Park, PA
- 2nd – KAYLA BREMILLER, West Sunbury, PA
- 3rd – PATRICIA SOOSE, Butler, PA
- 4th – LASEY RODGERS, Butler, PA
- 5th – ANDY HASYCHAK, Saegertown, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – LOP HOLLAND Solid / Jr. DOE
- 1st – EDWIN YOUNG, West Sunbury, PA
- 2nd – PATRICIA SOOSE, Butler, PA
- 3rd – ANDY HASYCHAK, Saegertown, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI LOP Brkn / Sr. BUCK
- 1st – ERIN GRIGOROVICH, Connoquenessing, PA
- 2nd – ERIN GRIGOROVICH, Connoquenessing, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI LOP Brkn / Sr. DOE
- 1st – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI LOP Brkn / Jr. DOE
- 1st – PAUL LEASURE, Slippery Rock, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI LOP Solid / Sr. BUCK
- 1st – ERIN GRIGOROVICH, Connoquenessing, PA
- 2nd – ERIN GRIGOROVICH, Connoquenessing, PA
- 3rd – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- 4th – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- 5th – ALICIA SHAY, Slippery Rock, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI LOP Solid / Sr. DOE
- 1st – ERIN GRIGOROVICH, Connoquenessing, PA
- 2nd – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Black / Sr. DOE
- 1st – HANNAH TITLEY, Karns City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Black / Jr. DOE
- 1st – REECE SPENCER, Petrolia, PA
- 2nd – BRAYDEN MCNANY, Chicora, PA
- 3rd – CHLOE MCNANY, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Blue / Sr. BUCK
- 1st – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- 2nd – HANNAH TITLEY, Karns City, PA
- 3rd – ISAAC ANTHONY, Lyndora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Blue-Eye Wht/ Sr BUCK
- 1st – ELIZABETH WILLIAMSON, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Blue-Eye Wht / Sr DOE
- 1st – ELIZABETH WILLIAMSON, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Broken / Sr. BUCK
- 1st – COLTON PERRY, Butler, PA
- 2nd – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- 3rd – LASEY RODGERS, Butler, PA
- 4th – RILEY RODGERS, Butler, PA
- 5th – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Broken / Jr. DOE
- 1st – BRAYDEN MCNANY, Chicora, PA
- 2nd – CHLOE MCNANY, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Castor / Jr. DOE
- 1st – RILEY RODGERS, Butler, PA
- 2nd – KOLBIE MAGILL, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Chnchlla / Jr. BUCK
- 1st – RILEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Chnchlla / Jr. DOE
- 1st – RILEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Otter / Sr BUCK
- 1st – ISAAC ANTHONY, Lyndora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Otter / Sr DOE
- 1st – ANA CRAWFORD, Slippery Rock, PA
- 2nd – ISAAC ANTHONY, Lyndora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Sable Point / Sr BUCK
- 1st – HANNAH TITLEY, Karns City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX Sable Point / Sr DOE
- 1st – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI REX White / Sr BUCK
- 1st – HANNAH TITLEY, Karns City, PA
- 2nd – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI SATIN Siamese / Sr BUCK
- 1st – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – MINI SATIN Siamese / Sr DOE
- 1st – SONNET ROBERTSON, Gibsonia, PA
- 2nd – ELIZABETH WILLIAMSON, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NTHLND DWRF Slf RubyWh/Jr BUCK
- 1st – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 2nd – ADDISON TUZIKOW, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NTHLND DWRF TnPatOtt / Sr BUCK
- 1st – GRACE COOK, Harrisville, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NTHLND DWRF TnPatSlvM/Sr BUCK
- 1st – LIZZIE ODONNELL, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NTHLND DWRF AOV Himl/Sr BUCK
- 1st – RACHEL MCGINLEY, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND Black / Sr BUCK
- 1st – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- 2nd – JEREMY BLASKO, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND Black / Sr DOE
- 1st – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND Black / Jr BUCK
- 1st – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- 2nd – KORYNNE YOUNG, West Sunbury, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND Black / Jr DOE
- 1st – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND Broken / Sr DOE
- 1st – PAUL LEASURE, Slippery Rock, PA
- 2nd – ELIZABETH WILLIAMSON, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND Red / Sr BUCK
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 2nd – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 3rd – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 4th – RILEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND Red / Sr DOE
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 2nd – ADDYSON BLATT, Butler, PA
- 3rd – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND White / Sr BUCK
- 1st – RYAN BRANDON, Prospect, PA
- 2nd – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 3rd – SARAH RAGER, Renfrew, PA
- 4th – PAUL LEASURE, Slippery Rock, PA
- 5th – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND White / Sr DOE
- 1st – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- 2nd – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 3rd – CALEB BLASKO, Prospect, PA
- 4th – ELIANA BLASKO, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND White / Int BUCK
- 1st – CHASE BLACK, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – NEW ZEALAND White / Jr DOE
- 1st – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- 2nd – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – PALOMINO Golden / Sr BUCK
- 1st – LASEY RODGERS, Butler, PA
- 2nd – LASEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – PALOMINO Golden / Sr DOE
- 1st – LASEY RODGERS, Butler, PA
- 2nd – LASEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – POLISH Black / Jr BUCK
- 1st – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – POLISH Blue / Sr DOE
- 1st – CHASE KELLEY, Evans City, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – POLISH Broken / Sr BUCK
- 1st – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- 2nd – CHASE KELLEY, Evans City, PA
- 3rd – OWEN BLACK, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – POLISH Broken / Sr DOE
- 1st – ALYSSA DREUCCI, Connoquenessing, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – POLISH Chocolate / Jr DOE
- 1st – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- 2nd – OWEN BLACK, Butler, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – POLISH Ruby-eyed White/Jr BUCK
- 1st – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – REX Black / Sr DOE
- 1st – KIM BERRY, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – REX Broken / Sr BUCK
- 1st – ROBERT MILLER, Harmony, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – REX Broken / Sr DOE
- 1st – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – REX Broken / Jr BUCK
- 1st – KIM BERRY, Chicora, PA
- 2nd – PAUL LEASURE, Slippery Rock, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SABLE / Sr BUCK
- 1st – ELIZABETH GREINER, Tarentum, PA
- 2nd – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 3rd – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 4th – ELIZABETH GREINER, Tarentum, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SABLE / Sr DOE
- 1st – ELIZABETH GREINER, Tarentum, PA
- 2nd – ELIZABETH GREINER, Tarentum, PA
- 3rd – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 4th – ELIZABETH WILLIAMSON, Chicora, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SATIN Black / Sr BUCK
- 1st – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- 2nd – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- 3rd – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- 4th – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SATIN Black / Sr DOE
- 1st – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- 2nd – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- 3rd – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- 4th – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SATIN Otter / Sr DOE
- 1st – MELANIE MITCHELL, Saxonburg, PA
- 2nd – SARAH MITCHELL, Saxonburg, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SATIN White / Sr BUCK
- 1st – MEGAN MITCHELL, Saxonburg, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SATIN White / Sr DOE
- 1st – MEGAN MITCHELL, Saxonburg, PA
- 2nd – MEGAN MITCHELL, Saxonburg, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SILVER FOX Black / Sr BUCK
- 1st – RYAN BRANDON, Prospect, PA
- 2nd – SARAH RAGER, Renfrew, PA
- 3rd – RYAN BRANDON, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – SILVER FOX Black / Sr DOE
- 1st – LEANN BLASKO, Prospect, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – TAN Black / Sr DOE
- 1st – ELIZABETH GREINER, Tarentum, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – THRIANTA / Sr. BUCK
- 1st – MEGAN BOOZEL, West Sunbury, PA
- 2nd – MEGAN BOOZEL, West Sunbury, PA
- 3rd – MEGAN BOOZEL, West Sunbury, PA
- 4th – MEGAN BOOZEL, West Sunbury, PA
- RABBITS – RABBIT BREEDS – THRIANTA / Sr. DOE
- 1st – MEGAN BOOZEL, West Sunbury, PA
- RABBITS – SPECIAL RABBIT CLASSES – BEST DOE & LITTER
- 1st – TESSA FRANCHI, Gibsonia, PA
- 2nd – KATHY KUMMER, Renfrew, PA
- 3rd – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 4th – EMMALINE BLATT, Butler, PA
- RABBITS – SPECIAL RABBIT CLASSES – BEST SINGLE FRYER
- 1st – GRACE SWOPE, Mars, PA
- 2nd – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- 3rd – MEGAN MITCHELL, Saxonburg, PA
- 4th – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 5th – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 6th – ELIZABETH GREINER, Tarentum, PA
- 7th – NICHOLAS BLACK, Butler, PA
- 8th – RYAN BRANDON, Prospect, PA
- RABBITS – MEAT PEN – MEAT PEN
- 1st – GRACE SWOPE, Mars, PA
- 3rd – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- 4th – ROBIN SHEMELA, Mars, PA
- 5th – RYAN BRANDON, Prospect, PA
- 6th – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 7th – RON SHEMELA, Mars, PA
- 8th – SARAH BRANDON, Prospect, PA
- 9th – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- 10th – LASEY RODGERS, Butler, PA
- 11st – VERNARAE KELLEY, Evans City, PA
- 12nd – ELIZABETH GREINER, Tarentum, PA
- 13rd – RYAN BRANDON, Prospect, PA
- 14th – NICHOLAS BLACK, Butler, PA
- 15th – OLIVIA BLATT, Butler, PA
- 16th – RILEY RODGERS, Butler, PA
- 17th – ELIZABETH GREINER, Tarentum, PA
- 18th – RILEY RODGERS, Butler, PA
- 19th – OLIVIA BLATT, Butler, PA
- 20th – AYDEN BLATT, Butler, PA
- 21st – EMMALINE BLATT, Butler, PA
- 22nd – GRACE COOK, Harrisville, PA
- 23rd – ADDYSON BLATT, Butler, PA
- 24th – AYDEN BLATT, Butler, PA
- 25th – ADDYSON BLATT, Butler, PA
- 26th – EMMALINE BLATT, Butler, PA
- 27th – LASEY RODGERS, Butler, PA
- RABBITS – PET EDUCATION – PET RABBIT EDUCATION CLASS
- 1st – MELANIE MITCHELL, Saxonburg, PA
- RABBITS – CHAMPIONS – GRAND CHAMPION- ALL BREEDS
- 1st – SUSAN BURKET, Chicora, PA
- RABBITS – CHAMPIONS – RES.GRAND CHAMPION ALL BREEDS
- 1st – ANDERSEN BRUNST, West Sunbury, PA
- RABBITS – CHAMPIONS – BEST DOE & LITTER
- 1st – TESSA FRANCHI, Gibsonia, PA
- RABBITS – CHAMPIONS – BEST SINGLE FRYER
- 1st – GRACE SWOPE, Mars, PA
- RABBITS – CHAMPIONS – CHAMPION MEAT PEN
- 1st – GRACE SWOPE, Mars, PA
- RABBITS – CHAMPIONS – RESERVE CHAMPION MEAT PEN
- 1st – GRACE SWOPE, Mars, PA