- SHEEP/WOOL – KATAHDIN – SPRING RAM LAMB
- 1st – Michele M DiPippa, Renfrew, PA
- SHEEP/WOOL – KATAHDIN – CHAMPION RAM
- 1st – Michele M DiPippa, Renfrew, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – SPRING RAM LAMB
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- 2nd – Connie Dunn, Butler, PA
- 2nd – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – PAIR OF RAMS
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – CHAMPION RAM
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – RESERVE CHAMPION RAM
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – EWE LAMB – UNDER 1 YEAR
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- 2nd – Connie Dunn, Butler, PA
- 2nd – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – PAIR OF EWE LAMBS – UNDER 1
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – CHAMPION EWE
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – RESERVE CHAMPION EWE
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – PEN OF LAMBS
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – BREEDER’S YOUNG FLOCK
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – FLOCK
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – MERINO – GET- OF- SIRE
- 1st – Connie Dunn, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – NATURAL COLOR – EWE – 1 YEAR & UNDER 2
- 1st – Raislee Colteryahn, Prospect, PA
- SHEEP/WOOL – NATURAL COLOR – EWE LAMB – UNDER 1 YEAR
- 1st – Rachel Laughlin, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – NATURAL COLOR – CHAMPION EWE
- 1st – Raislee Colteryahn, Prospect, PA
- SHEEP/WOOL – NATURAL COLOR – RESERVE CHAMPION EWE
- 1st – Rachel Laughlin, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – SOUTHDOWN – EWE – 1 YEAR & UNDER 2
- 1st – Mayson Kennedy, Valencia, PA
- SHEEP/WOOL – SOUTHDOWN – CHAMPION EWE
- 1st – Mayson Kennedy, Valencia, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – SPRING RAM LAMB
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- 2nd – Craig Beacom, Tarentum, PA
- 2nd – Craig Beacom, Tarentum, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – CHAMPION RAM
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – RESERVE CHAMPION RAM
- 1st – Craig Beacom, Tarentum, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – EWE – 1 YEAR & UNDER 2
- 1st – Rachel Laughlin, Butler, PA
- 2nd – Jacki DiPippa, Renfrew, PA
- 3rd – Craig Beacom, Tarentum, PA
- 2nd – Jacki DiPippa, Renfrew, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – EWE LAMB – UNDER 1 YEAR
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- 2nd – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- 3rd – Michele M DiPippa, Renfrew, PA
- 4th – Michele M DiPippa, Renfrew, PA
- 5th – Rachel Laughlin, Butler, PA
- 6th – Rachel Laughlin, Butler, PA
- 7th – Craig Beacom, Tarentum, PA
- 8th – Hannah Burgoon, Slippery Rock, PA
- 9th – Craig Beacom, Tarentum, PA
- 10th – Rachel Laughlin, Butler, PA
- 2nd – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – PAIR OF EWE LAMBS – UNDER 1
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- 2nd – Michele M DiPippa, Renfrew, PA
- 3rd – Rachel Laughlin, Butler, PA
- 4th – Craig Beacom, Tarentum, PA
- 2nd – Michele M DiPippa, Renfrew, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – CHAMPION EWE
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – RESERVE CHAMPION EWE
- 1st – Rachel Laughlin, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – PEN OF LAMBS
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- 2nd – Craig Beacom, Tarentum, PA
- 2nd – Craig Beacom, Tarentum, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – BREEDER’S YOUNG FLOCK
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- 2nd – Craig Beacom, Tarentum, PA
- 2nd – Craig Beacom, Tarentum, PA
- SHEEP/WOOL – SUFFOLK – GET- OF- SIRE
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA
- 2nd – Rachel Laughlin, Butler, PA
- 3rd – Craig Beacom, Tarentum, PA
- 2nd – Rachel Laughlin, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – SPRING RAM LAMB
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – CHAMPION RAM
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – EWE – 1 YEAR & UNDER 2
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- 2nd – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- 2nd – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – PAIR OF YEARLING EWES
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – EWE LAMB – UNDER 1 YEAR
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- 2nd – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- 2nd – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – PAIR OF EWE LAMBS – UNDER 1
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – CHAMPION EWE
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – RESERVE CHAMPION EWE
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – PEN OF LAMBS
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – BREEDER’S YOUNG FLOCK
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – FLOCK
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – TUNIS – GET- OF- SIRE
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – SPRING RAM LAMB
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- 2nd – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- 2nd – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – PAIR OF RAMS
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – CHAMPION RAM
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – RESERVE CHAMPION RAM
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – EWE – 1 YEAR & UNDER 2
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- 2nd – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- 2nd – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – PAIR OF YEARLING EWES
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – EWE LAMB – UNDER 1 YEAR
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- 2nd – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- 2nd – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – PAIR OF EWE LAMBS – UNDER 1
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – CHAMPION EWE
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – RESERVE CHAMPION EWE
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – PEN OF LAMBS
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – BREEDER’S YOUNG FLOCK
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – FLOCK
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – OTHER REGISTERED BREEDS – GET- OF- SIRE
- 1st – Harold Dunn/Dunn Show Lambs, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – LEAD LINE – LEAD LINE / 19 & OLDER
- 1st – Donna Drake, Slippery Rock, PA
- 2nd – Stacy McGinley, Karns City, PA
- 3rd – Mary Snow, Mars, PA
- 2nd – Stacy McGinley, Karns City, PA
- SHEEP/WOOL – LEAD LINE – LEAD LINE / 15 to 18-YEAR-OLDS
- 1st – Emily Mischen, Gibsonia, PA
- 2nd – Jacob Kennedy, Valencia, PA
- 3rd – Taylor Kennedy, Valencia, PA
- 4th – Charlene Rosenberger, Kittanning, PA
- 5th – Madilynn Kerr, Harmony, PA
- 6th – Logan Callen, Saxonburg, PA
- 2nd – Jacob Kennedy, Valencia, PA
- SHEEP/WOOL – LEAD LINE – LEAD LINE / 12 to14-YEAR-OLDS
- 1st – Kylie Burke, Worthington, PA
- 2nd – Daisy Snow, Mars, PA
- 3rd – Katelyn Kerr, Harmony, PA
- 2nd – Daisy Snow, Mars, PA
- SHEEP/WOOL – LEAD LINE – LEAD LINE / 8 to 11-YEAR-OLDS
- 1st – Maggie Schwalm, Butler, PA
- 2nd – Melissa Drake, Slippery Rock, PA
- 3rd – Sara Mischen, Gibsonia, PA
- 4th – Mayson Kennedy, Valencia, PA
- 5th – Madeline Horner, Slippery Rock, PA
- 2nd – Melissa Drake, Slippery Rock, PA
- SHEEP/WOOL – LEAD LINE – LEAD LINE / 7 & UNDER
- 1st – Lily Callen, Saxonburg, PA
- 2nd – Brooke Tritch, Butler, PA
- 3rd – Addison Tuzikow, Butler, PA
- 4th – Hattie Schwalm, Butler, PA
- 5th – Drew Tritch, Butler, PA
- 6th – Madalyn Davis, Butler, PA
- 7th – Hannah Davis, Butler, PA
- 8th – Alyssa Simmons, Butler, PA
- 9th – Makenzie Schultheis, Karns City, PA
- 10th – Renee Weist, Slippery Rock, PA
- 2nd – Brooke Tritch, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – WOOL – FINE WOOL
- 1st – Linda Cranmer, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – WOOL – ONE-HALF BLOOD
- 1st – Frank Rekich, Butler, PA
- 2nd – Aaron Drake, Slippery Rock, PA
- 3rd – Ben Drake, Slippery Rock, PA
- 2nd – Aaron Drake, Slippery Rock, PA
- SHEEP/WOOL – WOOL – THREE-EIGHTHS BLOOD
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- 2nd – Mikeal Finklea, West Sunbury, PA
- 3rd – Mindy Stoops, West Sunbury, PA
- 4th – Melissa Drake, Slippery Rock, PA
- 5th – Aaron Drake, Slippery Rock, PA
- 2nd – Mikeal Finklea, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – WOOL – ONE-QUARTER BLOOD
- 1st – Frank Rekich, Butler, PA
- 2nd – Ben Drake, Slippery Rock, PA
- 3rd – Melissa Drake, Slippery Rock, PA
- 2nd – Ben Drake, Slippery Rock, PA
- SHEEP/WOOL – WOOL – NATURAL COLOR
- 1st – Frank Rekich, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – WOOL – CHAMPION FLEECE
- 1st – Frank Rekich, Butler, PA
- SHEEP/WOOL – SUPREME CHAMPIONS – SUPREME EWE ALL BREEDS
- 1st – Frank Irvine, West Sunbury, PA
- SHEEP/WOOL – SUPREME CHAMPIONS – SUPREME RAM ALL BREEDS
- 1st – Rylee Colteryahn, Prospect, PA